Відгуки наших пацієнтів
Вадим Васильович чудовий фахівець, уважний до деталей, думає який краще зробити підхід, щоб розв'язувати проблему з якою зверталась до лікаря.
Клініка дуже гарна, в клініці все дуже добре зроблено, щоб людина почувала себе комфортно. Ми відвідували різні клініки, дорожчі та дешевші, тому можу сказати, що клініка відповідає всім критеріям якою має бути хороша клініка.
Дуже вдячна чудовим фахівцям – поставили правильний діагноз та повернули здатність нормально рухатись. Чудові неврологи, масажисти та лікарі фізичної реабілітації. Всім друзям тепер раджу
Ходжу в Центр на масаж до Ірини. Просто — свято! Оздоровлюються і тіло, і душа. Воістину — золоті руки. Дуже чуйний і проффесійний спеціаліст.
І взагалі дуже тепла атмосфера. На рецепції вас зустрічають ввічливі, усміхнені, тямущі дівчата.
У лікарів клініки індивідуальний підхід. Це важливо, адже ми всі такі різні.
Дуже рекомендую.
Доброго дня! Хочу залишити свій відгук та вдячність після проходження процедури блокади у лікаря Садлецького Р. Є. Процедура була проведена професійно, з уважним ставленням до мене ! Вже після виконання відчутно зменшився біль і покращився загальний стан. Окремо варто відзначити чуйність лікаря та його готовність відповісти на всі запитання. Результатом задоволена, щиро дякую за якісну допомогу!
Я в захваті! Це перший лікар який знайшов мою проблему! Мизайловська Наталя Олександрівна, дуже крутий врач! Я обійшла пів Київа, щоб знайти відповіді на те що зі мною відбувається. Багато лікарів прописували антидепресанти і все, а Наталя професійно описала кожну зміну у мене в організмі! Дуже вдячна🙏🏻
