Відгуки наших пацієнтів
Нам порадили клініку і тепер уже ми щиро рекомендуємо її від себе. Був військовий у лікаря Інни Вікторівни. Лікарка дуже уважно поставилась, змогла заспокоїти, підтримати та вселити впевненість. Дала чіткий поштовх до подальшого лікування, все доступно пояснила та призначила необхідне лікування. Відчувається професіоналізм і людяність — це дуже цінно.всім здоров'я, миру
Лікарка Михайловська Н.О. справила дуже хороше враження. Під час консультації все пояснює доступно й зрозуміло, без зайвої складності. Приділяє достатньо часу, уважно вислуховує та відповідає на всі запитання. Призначене лікування виявилося ефективним, результатом задоволена. Рекомендую як уважного та компетентного спеціаліста.
До цього центру мене направив мій лікар-невролог як місце, де я можу отримати допомогу з моєю хронічною мігренню. Записалась на консультацію до Михайловської Наталії Олександрівни. Вона має великий досвід як психотерапевт і невролог. На консультації ми детально обговорили всі моменти, які мене турбували, після чого вона склала індивідуальний курс лікування на 1 місяць. Кожні 2 тижні я передаю звіт про реакцію мого організму на препарати (є спеціальний щоденник болю де я фіксую наявні показники свого стану кожного дня), тобто лікування постійно коригується відповідно до мого стану.
Результат: мій стан значно покращився. Сон став кращим, тривожність зменшилась, а головні болі вже не такі виснажливі, як раніше.
Дівчата на ресепції завжди на зв’язку, координують і відповідають на всі запитання – відчуваю їх професійний підхід на кожному рівні.
Від себе хочу сказати: якщо у вас головні болі бувають частіше ніж 1-2 рази на місяць – із цим можна і потрібно працювати. Можна полегшити стан і скоротити тривалість самих нападів. Не терпіть – зверніться до фахівця.
Дякую центру та Наталії Олександрівні окремо 🙏
«Іди туди! Там така класна лікар. Вона реально дуже розумна і виявить , що є причиною болю» призначить лікування і ти знову почуватимеш на ВСІ 100% здоровʼя»
Звернулася одразу з кількома проблемами: защемлення нерва після операції та запалення зап’ястя. Бувайло Інна Вікторівна дуже хороший фахівець і приємна людина, визначила причину післяопераційного болю та допомагає з його лікуванням; проводили блокаду спільно з Белошицким В.В.
У зап’ястя також робили укол (синдром де Кервена), результат хороший, біль минув.
До цього була у багатьох фахівців у різних клініках і знаю, наскільки це важливо, коли вас готові слухати і шукати рішення.
Дуже задоволена результатом лікування спини і щиро рекомендую звертатись до лікаря Руслана Євгеновича. Вийшла з клініки з розумінням як далі піклуватися про поперек, і, найголовніше, без болю.
Лікування у Руслана Білялійовича пройшло доволі легко. Він єдиний з усіх лікарів, яких я відвідувала, що зміг з першого візиту встановити причину проблеми. Щиро вам дякую, буду рекомендувати усім, хто потребує допомоги!
Щирі рекомендації
Лікар Інна Бувало виявила причину болю та усунула за одну маніпуляцію
Дякую Руслану Євгенійовичу за допомогу! Чудовий лікар, дуже уважний і знає свою справу.


