Відгуки наших пацієнтів
Все сподобалося, , візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби дякую.
Прийом сподобався, лікар компетентний, знає свою справу, вміє спілкуватися з пацієнтом. Інформацію лікар доніс коректно, склали план дій з лікування, почали працювати, все влаштовує. Лікар фахівець вищої категорії!
Все було добре . Лікарю дякую поставив діагноз назначив лікування .Все сподобалось
Мені сподобалося відношення лікаря до пацієнта.
Дуже сподобався лікар.
Лікар визначив проблему, вислухав мої скарги, запропонував варіанти лікування. Я задоволена прийомом, лікар мене почув і запропонував варіанти, якими можна скористатися, щоб усунути проблему. Я всім залишилася задоволена.
Мені сподобався візит до лікаря.
Лікар мені сподобався.
