Відгуки наших пацієнтів
Ми звернулися до лікаря з проблемою затримки мовлення у сина. Лікарка провела ретельний огляд, пояснила можливі причини й одразу запропонувала план корекції. Уже через кілька тижнів занять та лікування помітні перші результати. Це лікар, якому можна довіряти.
Хотіла невелику подяку написати) Після візиту до вас і структуризації всієї інформації, мігреней стало менше 😅 мабуть таки менше хвилювання тепер, бо все ясно і чітко. Бо інколи були думки то про рак мозку, то про шкоду печінці від стопмігрену🙈 Дякую
Дякую за всю роботу, яку ви робите, як донесете її до пацієнтів, ділитеся знаннями та корисностями!!! Дуже приємно спілкуватися і просто бачити, що є такі прогресивні люди! Лікарі! Які не стоять на місці, прагнуть до знань і покращень! Хочу, щоб у вас все виходило і не було ніяких перешкод🤩
Я задоволена, і лікарем і її рекомендаціями.
Лікар дуже уважний. Вивчав абсолютно все: історію головних болів, знімки МРТ, судин; ставив багато запитань. Професіоналізм лікаря – навіть не обговорюється, він фанат своєї справи. Консультує зрозуміло, без залякувань. Навпаки, створює довірливу приємну атмосферу. Зробив адекватні призначення. Рекомендуємо!
Зверталися до Катерини Олександрівни для лікування вегетосудинної дистонії у сина. Дуже хвилювалися, але Костюкова ретельно продумала план лікування, і після всіх пройдених процедур дитина нарешті стала веселою і здоровою. Дякуємо за допомогу!
Дуже сподобався лікар, хороше ставлення, уважний. По діагнозу все чітко назначає, нічого зайвого. Ми дуже задоволені залишилися прийомом.



