Відгуки наших пацієнтів
Відгуки
Біль в спині
Сьогодні була у нейрохірурга Білошицького Вадима Васильовича. Проблема у мене зі спиною. Він дійсно професіонал своєї справи. Прийом тривав десь хвилин 30-40. Він мені все пояснив, поцікавився про інтенсивність болю. Провів ретельний огляд. МРТ розглядав досить довго. Призначив лікування і навіть надіслав на пошту вправи, які мені повинні допомогти. Тепер я знаю, до кого звертатися зі своєю проблемою. Рекомендую!!
Залиште свій відгук
Ваша думка допомагає нам ставати кращими та допомагати іншим пацієнтам