Відгуки наших пацієнтів
Дуже хороший спеціаліст. Я всім рекомендую. Дякую Вам.
Я задоволена консультацією лікаря Білошицького Вадима Васильовича. Уважний лікар, який приділяє належну увагу пацієнтам
Послухав мене, уточнив усі проблеми, діагностував, сказав, будемо боротися з проблемою, будемо в процесі з’ясування, які ще проблеми можуть бути.
Залишилася задоволена прийомом, Доктор компетентний, детально все пояснила. Рекомендую!
Все чудово. Професіонал високого рівня. Вміло ставить запитання, отримує необхідну інформацію. Ставить діагнози.
Велика вдячність Руслана Седлецькому за професійність. Коли є біль 2 роки і зникає – це неймовірні відчуття.
Не потрібно боятись – звертайтесь, ви в надійних руках.
Дякую
Дуже задоволена. Призначили додаткове обстеження та лікування.
Дуже уважна і чуйна лікарка. Пояснила все доступною мовою, без складних термінів. Після прийому з’явилася впевненість у правильному лікуванні.
Лікарка дуже приємна та професійна людина. Дуже приємна в спілкуванні




