Відгуки наших пацієнтів
Прекрасний лікар, чудовий візит. Все було добре. Дуже залишилися задоволені візитом. Обов’язково прийдемо ще до цього лікаря на візит.
Мені сподобалася лікарка як людина та як фахівець. Все чітко та прямо розповіла, призначила аналізи. Я дуже задоволена візитом, сподобався якість обслуговування.
Щиро вдячний лікарю Руслану Євгенійовичу за майстерно проведену блокаду задавненої грижі хребта, з операційної вийшов самостійно.Раджу не терпіти біль, адже завдяки вмілим рукам доктора знову повертаєшся до звичного життя без болю.Так як я військовий, операцію було проведено безкоштовно.
Лікарка чудово впоралася з моєю проблемою! Відразу створила атмосферу довіри, відповіла на всі мої запитання та пояснила, чого очікувати від лікування
Прийом сподобався. Висока якість обслуговування, лікар ретельно оглянув, добре все пояснив, дав корисні рекомендації. Візитом до лікаря задоволені на всі сто відсотків
Гарна клініка, на ресепшен ввічливий персонал, прийняли вчасно, прийом у лікаря невролога проходить годину, є час обговорити всі питання, лікар призначив лікування, лікування продовжується, очікую результат лікування, зауважень до лікаря не було
Завдяки індивідуальній програмі реабілітації я швидко відновилася після травми. Рекомендую як чудового спеціаліста!
Рекомендую, дуже хороший лікар! Видно що лікар освічений, в усьому розбирається, нашу проблему лікар зміг частково вирішити, не навʼязує нічого зайвого, приділив нам достатньо часу, залишилися задоволені лікарем
Лікарка дуже сподобалась як людина та як фахівець, дуже чуйна та уважна. Залишився задоволений.





