Відгуки наших пацієнтів
До лікаря ми йшли цілеспрямовано, ми знали про лікаря, лікаря нам порекомендував наш херсонський лікар нейрохірург, саме цього лікаря рекомендували в Києві. Лікар відповідав всім нашим вимогам, потребам та питанням. Якщо буде потрібно, будемо обовʼязково звертатися ще
Дякую лікарю за те, що під час операції все пройшло спокійно та без страху. Його впевненість і пояснення зробили процедуру максимально комфортною.
Були на прийомі,дуже задоволені !!!
Рекомендую !!!
Дочка часто скаржилася на болі в спині, і виявилося, що у неї почав розвиватися остеохондроз. Давненько чули про Катерину Олександрівну, як про хорошого спеціаліста, тому звернулися саме до неї. Костюкова провела ефективне лікування, про хворобу можна забути!
Марина змогла швидко поставити правильний діагноз, хоча раніше інші спеціалісти довго сумнівалися. Лікування підібрала дуже ефективне. Дуже задоволена, що звернулась саме до неї
Лікарка дуже кваліфікована! Вона детально розібралася в моїй проблемі, призначила необхідні обстеження і правильно підібрала лікування. Почуваюся значно краще.
Пройшла курс лікувального масажу – перестали боліти м’язи, покращилася постава, зникла напруга. Дуже задоволена результатом! Якщо вам потрібен кваліфікований спеціаліст – рекомендую!
Чудовий лікар-анестезіолог! Перед операцією все детально пояснив, заспокоїв і створив атмосферу довіри. Анестезія пройшла без ускладнень, прокинувся в хорошому стані.




