Відгуки наших пацієнтів
Хочу висловити величезну вдячність цій клініці, а найбільше лікарю Білошицькій М. В. До пацієнта тут ставляться як до окремого унікального випадку, а не чергового конвеєрного, у подробиці хвороби (і всього, що може бути з нею повʼязане) якого не вникають. Уважність до деталей, майстерна робота (я хожу на інʼєкції ботулотоксину) і чуйне ставлення завжди. Звичайно мало радості, коли в тебе є щось, що привело тебе в клініку медицини болю, але сюди приємно повертатися.
Я задоволена консультацією, уважно мене вислухали, все пояснили, відповіли на запитання, надали рекомендації , дякую.
Лікарка дуже уважна і турботлива. Вислухала всі мої скарги, ретельно переглянула аналізи й історію хвороби. Дала детальні пояснення та чіткі рекомендації
Лікар ретельно все пояснив, підібрав вправи та лікування. Запаморочення стало рідкісним і слабшим.
Завжди уважна, підтримує і мотивує не здаватися. Велике спасибі за турботу та професіоналізм!
Все пройшло добре, лікар чудовий, він мені дуже сподобався. Спеціаліст дуже уважний, все докладно пояснив, дав рекомендації, поки до нього немає жодних питань, можливо, вони з’являться в процесі лікування.
До лікаря зверталися перший раз, хороший прийом. Розпочали лікування яке лікар нам назначив, є перші хороші результати, є покращення стану здоровʼя, лікування триває. Після курсу лікування плануємо звернутися на повторний прийом
Все пройшло відмінно. Я отримала дуже багато повної та вичерпної інформації. Лікар зміг відразу поставити точний діагноз, і я планую проходити подальше лікування під наглядом цього спеціаліста.
Дуже уважний та чуйний лікар. Вислухала мене, уточнила всі деталі та грамотно все пояснила. Жодного разу не відчувала дискомфорту на прийомі, лише відчуття повного розуміння та підтримки. Однозначно рекомендую!




