Відгуки наших пацієнтів
Уже після кількох сеансів відчула значне полегшення, зникла напруга у спині. Рекомендую всім, хто шукає хорошого спеціаліста з лікувального масажу.
Доброго дня, пройшли процедуру з лікування трійчастого нерва в центрі, залишилися дуже задоволені персоналом, умовами та уважним ставленням. Окрема подяка Вадиму Васильовичу. Дуже рекомендую цей центр для обстеження та процедур, дуже вдячний
Щира подяка нейрохірургу Білошицькому В.В. і колективу клініки «SPRAVNO”! Ви зробили неймовірне, життя без болю є! Дякую від щирого серця!
Років 10 я страждаю на мігрень та головний біль напруги. Біль з часом стала щоденною та вже нестерпною. За день я могла пити 4-5 таблеток від болю, щось допомагало, щось вже ні. Я консультувалась із різними неврологами, мені призначали триптани і просто радили завагітніти, мовляв «мігрень може пройти».
Я вже закинула цю думку, що хтось може допомогти, і просто сиділа на знеболюючих. З часом я зрозуміла, що так все життя пити знеболюючі неможливо, адже вже від препаратів боліла голова і я знову почала шукати вихід.
Знайшла клініку Spravno, записалась на консультацію до Білошицької Марини Вадимівни і відтоді моє життя поділилось на до і після! Щаслива від того, що пишу це))
Лікуюсь вже пів року і є чудовий результат, вже більше місяця я не пʼю знеболюючі- це вже маленька перемога..!))
Марина Вадимівна дуже крутий професіонал, чудовий лікар, чуйна та уважна! За свої роки я мало зустрічала таких щирих і турботливих лікарів, Марина Вадимівна саме така.) Знаходила до мого організму підхід, супроводжувала всі етапи лікування, не лишала одну із питаннями в голові, підібрала мені препарат, суто за індивідуальними показниками..!
Я дуже вдячна клініці, адміністратор завжди привітна, не раз звʼязувала мене за потребою з лікарем.
Марина Вадимівна Білошицька- це лікар невролог якого я рекомендую від чистого сердця!
Візит пройшов чудово. Дуже вдячна лікарю за прекрасно виконану свою роботу.
Лікар уважно вислухав мої побоювання щодо анестезії, усе пояснив і заспокоїв. Відчувала себе впевнено і безпечно завдяки його підтримці.
Назар Васильович, велике спасибі за лікування.
Рекомендую всім вас. Ви чудовий лікар.
Зверталася до лікаря з вестибулярною мігренню. До цього лікування у різних спеціалістів не давало результатів, але тут усе змінилося! Нарешті можу нормально жити без постійного дискомфорту.
Хочу висловити величезну подяку професіоналам своєї справи: нейрохірургу Білошицькому Вадиму Васильовичу та неврологові Білошицькій Марині Вадимівні та клініці “SPRAVNO” за їхнє відповідальне та сумлінне ставлення до роботи та до пацієнтів, за високу кваліфікацію, за допомогу у вирішенні проблеми. проблему і це вдалося!
Дуже рекомендую!!




