Відгуки наших пацієнтів
Відгуки
Усе влаштувало в роботі лікаря. Мені дуже сподобалося.
Вислухав мене, уточнив усі проблеми, діагностував, сказав, будемо боротися з проблемою, будемо в процесі з'ясовувати, які ще проблеми можуть бути.
Я задоволена консультацією доктора Бєлошицького Вадима Васильовича. Уважний лікар, який приділяє належну увагу пацієнтам.
Мене все влаштувало. Я дуже задоволена консультацією та організацією роботи і лікаря, і Ірини Борисівни.
Уважний, вислухав усі симптоми, розпитував. Усім задоволена, все добре.
Ми отримали дуже хорошу консультацію. Ми залишилися задоволені. Дуже кваліфікований, дуже ерудований, дуже досвідчений лікар.
Дуже добре. Задоволена. Мені сподобалося. Хороший рівень.
Усе було дуже добре, лікар доступно і зрозуміло все пояснив.
Залиште свій відгук
Ваша думка допомагає нам ставати кращими та допомагати іншим пацієнтам
