Відгуки наших пацієнтів
Відгуки
Лікарка професійна людина. Надала гарні мені рекомендації та назначила курс лікування. Візитом залишилась задоволена
Хороший професіонал, усе дуже докладно роз’яснила, дала рекомендації.
Сподобалось все й ставлення й підхід й призначення.
По першому враженню, мені все дуже сподобалося на візиті у цього лікаря.
Мені дуже сподобалось.
Залиште свій відгук
Ваша думка допомагає нам ставати кращими та допомагати іншим пацієнтам

